Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało samodzielne wykonywanie m.in. następujących zadań :

  1.  Praca przy uruchamianiu urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych na budowach w kraju i za granicą.
  2.  Wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych,
  3.  Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych badań i pomiarów,
  4. Udział w odbiorach,
  5. Opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które:

  1. Posiadają wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe) techniczne o specjalności kierunkowej,
  2. Posiadają umiejętności diagnostyczne rozwiązywania problemów z zakresu transformatorów, rozdzielni, linii kablowych i silników,
  3. Posiadają uprawnienia minimum do 1 kV,
  4. Potrafią biegle czytać dokumentację techniczną (warunek konieczny),
  5. Znają zagadnienia z zakresu rozruchu urządzeń elektrycznych,
  6. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy wyjazdowej ( uruchomienia na terenie Polski i Europy),
  7. Znają w sposób komunikatywny języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
  8. Są operatywne i samodzielne w działaniu,
  9. Biegle posługują się pakietem MS Office,
  10. Posiadają czynne prawo jazdy kat. B,

Znajomość systemów CCTV, PPOŻ, oraz kontroli dostępu będzie dodatkowym atutem.

Wychodzimy naprzeciw także Kandydatom z niewielkim doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju kompetencji oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia.

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności finansowej;
  • pełną wyzwań pracę na ciekawych realizacjach w Polsce i za granicą;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmujących zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych);
  • kartę Multisport (z możliwością korzystania także przez członków rodziny);
  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych OsobowychnDz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat.<br/>Doświadczenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne