Specjalista ds. Rozpatrywania Skarg

Proama

Lublin, lubelskie

Proama
Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która od 2012 roku sprzedała ponad 700 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując Klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem firmy, do Działu Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Rozpatrywanie uwag i reklamacji od Klientów oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Projektowanie i udzielanie odpowiedzi na wystąpienia organów nadzoru m.in. Rzecznika Ubezpieczonych, Komisji Nadzoru Finansowego;
  • Obsługa spraw sądowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód;
  • Monitorowanie realizacji standardów jakości obsługi i komunikacji z Klientem;
  • Udzielanie poszkodowanemu bądź osobie uprawnionej informacji w zakresie przebiegu likwidacji szkody;
  • Przeprowadzanie szkoleń merytorycznych dla pracowników Departamentu Likwidacji Szkód.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z analizą aktów prawnych i sporządzeniem pism urzędowych;
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rozpatrywanie skarg klientów;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie prawnicze);
  • Znajomość obowiązującego prawa, praktyki ubezpieczeniowej i aktualnego w tym zakresie orzecznictwa;
  • Mile widziana dobra znajomość języka obcego (jednego z wybranych: j. angielski, j. niemiecki lub j. rosyjski);
  • Dobra obsługa komputera (w szczególności programu Ms Word i Ms Excel);
  • Dokładność i wnikliwość;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Benefit, grupowe ubezpieczenie na życie);
  • Odpowiednio dobrany program wdrożenia i system szkoleń;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z opcji "Aplikuj teraz" poniżej ogłoszenia.