Specjalista ds. rozpatrywania reklamacji (bardzo dobry niemiecki!)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy o wysokich standardach etycznych, pracującej dla absolutnego lidera międzynarodowego handlu internetowego, poszukujemy Specjalistów ds. Rozpatrywania Reklamacji, chcących budować swoją przyszłość pod opieką rzetelnego pracodawcy oferującego rozwój w strukturach firmy i stabilne zatrudnienie.

Specjalista ds. Rozpatrywania Reklamacji - J. niemiecki

Miejsce pracy: Warszawa

SOK/01/2015

Opis stanowiska:

  • Wsparcie mailowe użytkowników największej na świecie witryny aukcyjnej, poprzez rozpatrywanie składanych reklamacji i udzielanie stosownych odpowiedzi
  • Rozpatrywanie wniosków składanych przez klientów
  • Współpraca z jedną z wiodących firm w Niemczech
  • Sporządzanie raportów

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie (B2/C1)
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w styczniu (od 12 stycznia przez okres 7 kolejnych tygodni szkolenie w wymiarze pełnego etatu; po szkoleniu możliwość dopasowania indywidualnego grafiku, od pół etatu do pełnego, w godzinach 6-22.00 plus ew. weekendy)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dla chętnych zlecenie)
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
  • Elastyczny grafik pracy i możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swojej dziedzinie (jasna ścieżka rozwoju)
  • Pakiet szkoleń (wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje)
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Pracę w nowoczesnym biurze na Warszawskim Mokotowie

Adore Hr: Agencj o numerze 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa