Opis stanowiska pracy

• Weryfikacja , dekretacja i księgowanie dokumentów

• Księgowanie wyciągów bankowych

• Przygotowywanie płatności

• Wystawianie faktur

• Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

• Przygotowywanie raportów na podstawie danych księgowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne/finansowe)

• Min 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• Znajomość zasad rachunkowości i przepisów dotyczących podatku dochodowego oraz      VAT

• Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

• Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

• Umiejętność pracy w zespole

• Systematyczność, odpowiedzialność i rzetelność

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse