Specjalista ds. Rozliczeń

Scanmed S.A.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań i obowiązków:

  • Koordynacja obiegu dokumentacji Działu Rozliczeń.
  • Prawidłowe prowadzeniem dokumentacji statystycznej i medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
  • Weryfikacja zestawień do rozliczeń oraz wystawianie faktur dotyczące sprzedaży usług medycznych.
  • Przygotowanie raportów dotyczących rozbicia przychodów z tytułu obsługi pacjentów instytucjonalnych.
  • Merytoryczne zatwierdzanie faktur dotyczących zakupu usług medycznych w placówkach współpracujących.
  • Sporządzanie zestawień z błędnie zarejestrowanymi usługami.
  • Utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami firm zewnętrznych i NFZ.
  • Rozliczanie umów kontraktowych z lekarzami.
  • Przygotowanie miesięcznych raportów dotyczących rozliczeń usług medycznych na potrzeby Działu Handlowego, Działu Finansowo-Księgowego.
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Współpraca z sekcją informatyczną

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego – ekonomia, księgowość, finanse i rachunkowość.
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku w dziale rozliczeń lub statystyce
  • Bardzo dobrej znajomość aktualnych przepisów prawa z zakresu zasad obsługi pacjentów i zasad sporządzania rozliczeń, raportów, zestawień
  • Eksperckiej, aktualizowanej wiedzy o oferowanych usługach Spółki
  • Biegłej znajomość obsługi programów Word, Excell, Outlook,
  • Bardzo dobrej organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności pracy w warunkach stresu i pod presją czasu
  • Zdolności analitycznych
  • Dokładności, skrupulatności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • wewnętrzny system szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.