Specjalista ds. rozliczeń VAT

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji pod względem rozliczeń podatkowych
  • Przygotowywanie rejestrów VAT, deklaracji podatkowych VAT-7, VAT-UE oraz VAT-REF
  • Uzgadnianie kont księgi głównej oraz zapewnienie właściwych kodów VAT
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem ryzyka podatkowego
  • Pozyskiwanie dowodów potwierdzających export towarów
  • Współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli
  • Monitorowanie zmian w bieżących przepisach prawa podatkowego
  • Współpraca z doradcą podatkowym i wsparcie merytoryczne innych działów w zakresie podatków

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość prawa podatkowego, a w szczególności krajowych przepisów VAT
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej firmie
  • Możliwość współpracy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży
Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal hrlink lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134).

Numer referencyjny: SVAT/IW/LDZ/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.