Specjalista ds. Rozliczeń - umowa na zastępstwo

Elsen Logistyka Sp. z o. o. sp. k.

66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen posiada 146 lat doświadczenia w zakresie usług transportowych. W tym czasie z firmy przewozowej przeistoczyliśmy się w firmę, która w sposób kompleksowy obsługuje klientów w obszarze logistyki i transportu. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na polskim rynku z sukcesami działamy od 12 lat.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:
• dbałość o zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji
• ścisła współpraca z działem kontroli należności, ds. sprzedaży, spedycji
• przyjmowanie faktur, wystawianie faktur
• przyjmowanie korespondencji
• przygotowanie dokumentów do wysyłki
• archiwizacja dokumentów

Oferujemy:
• pracę na pełen etat,
• jednozmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Wymagania

• wykształcenie wyższe preferowane administracja, rachunkowość
• znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel
• umiejętność efektywnej pracy w zespole
• umiejętność analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa