Specjalista ds.rozliczeń / Młodszy księgowy

Xrocket Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika do działu

zaopatrzenia, produkcji i rozliczeń. Jeżeli jesteś energiczną osobą chcącą zdobyć

doświadczenie i budować swoją karierę w jednej z najszybciej rozwijających się firm

z branży beauty oraz nabyć szereg dodatkowych umiejętności, ta praca jest

przeznaczona dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów sprzedażowych, kosztowych,
  • monitorowanie dokumentacji magazynowej oraz poprawności wprowadzania
  • dokumentów magazynowych do systemu ERP,
  • weryfikowanie poprawności cen nabywanych towarów,
  • stały kontakt z dostawcami i klientami w celu utrzymania dobrych relacji,
  • bieżący kontakt z koordynatorami produkcji i magazynu w celu gromadzenia
  • niezbędnych informacji i weryfikacji rozliczeń,
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży,
  • tworzenie raportów dla działu sprzedaży i księgowości,
  • przygotowanie zestawień finansowych,
  • obsługa administracyjna, kompletowanie dokumentów,
  • praca na systemie Enova ERP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub wykształcenia (średnie lub wyższe) w obszarze księgowości, ekonomii, finansów itp.
  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • otwartej i rzetelnej komunikacji,
  • dokładności i sumienności.
  • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • prawo jazdy kat. B, pewność za kierownicą,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub w oparciu o kontrakt b2b,
  • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu oraz podwyższenia wynagrodzenia wraz ze wzrostem
  • kompetencji,
  • biuro w centrum Krakowa.

Dajemy sobie prawo do nieodpowiadania na wszystkie przesłane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie

z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

BodyBoom - dynamicznie rozwijający się start-up produkujący kosme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse