Specjalista ds. Rozliczeń Inwestycji

TP Teltech Sp. z o.o.

Gdańsk, mazowieckie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Uzupełnianie bazy danych w zakresie budżetu projektu.
  • Wsparcie Kierownika Projektu w realizacji zadań, m.in. procesowanie zleceń, współpraca z Podwykonawcami.
  • Odpowiedzialność za weryfikację i kompletność dokumentacji do wystawiania faktur sprzedażowych.
  • Komunikacja z Inwestorem i Partnerami Wykonawczymi.
  • Pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do procesowania rozliczenia zadania inwestycyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność czytania map.
  • Bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość programów AutoCad , QGIS.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.