Specjalista ds. rozliczeń finansowych

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

JUST FIT Sp. z o.o. - poszukuje zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń finansowych.

W aplikacji proszę zawrzeć takie informacje jak: imię (imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kasy gotówkowej;
  • obsługa konwojów;
  • obsługa systemów bankowych, tworzenie i dokonywanie przelewów bankowych;
  • wprowadzanie do systemu księgowego i bieżące księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych oraz innych transakcji pieniężnych;
  • rozliczanie: zaliczek pracowniczych, płatności kartami płatniczymi, płatności elektronicznych, wyciągów bankowych i raportów kasowych;
  • bieżące zasilanie i rozliczanie transakcji dokonywanych kartami służbowymi;
  • przygotowywanie preliminarza płatności, zestawienia środków pieniężnych oraz innych wymaganych zestawień;
  • weryfikacja kont księgowych pod kątem poprawności księgowania poszczególnych dokumentów;
  • uczestniczenie w kształtowaniu procesów finansowo - księgowych w firmie;
  • uzyskiwanie akceptacji dowodów księgowych od upoważnionych pracowników pod względem merytorycznym;
  • sprawdzanie i akceptacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie związane z ekonomią, rachunkowością lub pokrewne;
  • znajomość programu Optima;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • doskonała organizacja warsztatu i czasu pracy;
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • dobrą atmosferę pracy w gronie sympatycznych, energicznych ludzi;
  • dużą niezależność w organizacji własnego stanowiska;
  • pakiet medyczny.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa