Specjalista ds. rozliczeń finansowo - księgowych

Pragma Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja formalno- rachunkowa dokumentów księgowych
  • Ewidencja księgowa i archiwizacja dokumentów dotyczących kontraktu/projektu
  • Analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń
  • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie na potrzeby zarządu
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • Inne powierzone prace przez Zarząd w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie profil: księgowo-finansowy
  • Rzetelność, uczciwość

Prezentacja firmy

Firma Pragma z o.o. od wielu lat zajmuje się profesjonalnym mont... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nie dotyczy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie