Specjalista ds. rezerwacji i biletów lotniczych/Kasjer lotniczy

Tal Aviation Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TAL Aviation Poland jest wiodącą firmą w branży lotniczej i turystycznej na rynku polskim. Firma należy do globalnej korporacji TAL Aviation Group funkcjonującej w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Reprezentujemy szereg renomowanych linii lotniczych z różnych kontynentów, nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających pasażerów.

Aktualnie poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. rezerwacji i biletów lotniczych

Kasjer lotniczy

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów: telefoniczna i mailowa
  • rezerwacja, sprzedaż, wymiana i zwroty biletów lotniczych
  • rozliczanie sprzedaży i fakturowanie
  • współpraca z rynkiem turystycznym
  • inne

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość lotniczych systemów rezerwacyjnych (Amadeus)
  • biegła znajomość zagadnień dotyczących taryf i biletów lotniczych
  • doświadczenie na stanowisku min. 3 lata
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, elastyczność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę wraz z opieką medyczną
  • pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznym i miłym zespole
  • możliwość rozwoju
  • miejsce zatrudnienia w biurze miejskim w Warszawie

Aplikacje będą rozpatrywane TYLKO, gdy kandydat spełnia wymagania wskazane w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

Firma Turystyczno - Lotnicza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca w hotelu / Turystyka