Specjalista ds. rezerwacji grupowych

GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Od: GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta

Gmsynergy sp z o.o. sp. k, działająca pod marką turystyczną Gandalf Travel, jest liderem na polskim rynku w zakresie organizowania wyjazdów o charakterze rekreacyjnym , biznesowym , studyjnym i szkoleniowym.

Firma posiada rozbudowaną sieć agencyjną , wieloletnie kontrakty zagraniczne w większości krajów europejskich i poza nimi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukiwana jest osoba na stanowisko :

Miejsce pracy: Łódź, ul.Fabryczna 15

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż usług turystycznych w kanale sprzedaży grupowej : min. placówki oświatowe (przedszkola, szkoły, wyższe uczelnie), zakłady pracy, jednostki budżetowe
  • Planowanie oraz realizacja założeń sprzedażowych ,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów grupowych (pisanie programów wyjazdów : wycieczek szkolnych , wczasów , kolonii i obozów, wyjazdów biznesowych, integracyjnych , studyjnych , wyjazdów o charakterze misji gospodarczych oraz ich kalkulacje) ,nadzór nad późniejszą realizacją usług
  • Analiza szeroko pojętego rynku usług turystycznych pod kątem konkurencyjności

Wymagania

  • Umiejętność efektywnej rozmowy z Klientem,
  • Bardzo dobra znajomość geografii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język (niemiecki , francuski, włoski)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doświadczenie w pracy w biurze podróży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem + premie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym przyjaznym i dynamicznym zespole