Specjalista ds. Relacji z Klientami

_Klient infoPraca.pl

Rzeszów, podkarpackie

Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta oraz oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Kierujemy się m.in. takimi wartościami jak innowacyjność, praca zespołowa i profesjonalizm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
  • Prezentowanie oferty produktowej oraz dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej, zgodnie z osobistymi preferencjami
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wdrożenie do pracy
  • Wsparcie finansowe na początku współpracy
  • Samodzielność w planowaniu i realizacji zadań
  • Współpracę na czas nieokreślony