Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu specjalizuje się w rekrutacji pracowników zagranicę.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby, która wesprze nas zespół jako:

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Rekrutacja i selekcja pracowników na rynek niemiecki
• Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
• Nadzór nad procesami rekrutacji i dokumentacją
• Publikacja ogłoszeń

Wymagania

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Dobra organizacja, samodzielność i kreatywność

Oferujemy:
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Ciekawą pracę w młodym teamie
• Po okresie próbnym prywatna opieka medyczna
• Możliwości rozwoju

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja