Specjalista ds. Rekrutacji

QMAF Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: QMAF Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudniamy ludzi z pasją!

QMAF to grupa pasjonatów, których łączy jeden cel – odpowiednia jakość we właściwym czasie.

Pomagamy firmom w utrzymaniu odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów. Kontrolujemy części i wyroby gotowe przesyłane między firmami, wspieramy procesy wytwarzania, usuwamy wady, dbamy o terminowy przepływ komponentów w globalnym łańcuchu dostaw. Wszystko po to aby zamówione wyroby dotarły do klienta na czas.

Nasi klienci to głównie producenci samochodów, urządzeń RTV-AGD, elektroniki oraz ich dostawcy.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja wybranych procesów rekrutacyjnych na potrzeby danego projektu
  • Przygotowywanie treści i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Wdrażanie indywidualnie dopasowanych strategii dotarcia do właściwej grupy odbiorców w tym aktywne pozyskiwanie kandydatów przy użyciu portali oraz baz danych
  • Selekcja napływających aplikacji oraz organizowanie spotkań z kandydatami
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Przeprowadzanie i koordynowanie procesu zatrudnienia
  • Prowadzenie wewnętrznej bazy danych, a także raportowanie podejmowanych działań i ich wyników
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę na kluczowym stanowisku w rozwijającej się firmie wyznającej wysokie standardy etyczne i wartości biznesowe
  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę
  • Wysoki poziom autonomii w organizacji pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość dalszej nauki oraz rozwoju kluczowych kompetencji w obszarze rekrutacji i zarządzania personelem
  • Wynagrodzenie składające się ze stałej części comiesięcznej oraz premii uzależnionych od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, etc.)
  • Profesjonalny proces wdrożeniowy przygotowujący do objęcia funkcji

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych (warunek konieczny)
  • Znajomości języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego (będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy i dużej samodzielności
  • Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej oraz entuzjazmu w pracy z ludźmi
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku pod ogłoszeniem i przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.