In Temporis Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. rekrutacji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

In Temporis Dział Zagranica Szuka:

W związku ze wzrastającą liczbą projektów oraz zainteresowaniem jakim cieszy się nasza firma wśród belgijskich, francuskich oraz niemieckich klientów a także planowanym rozwojem na inne, zagraniczne rynki do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji który pracować będzie w jednym z naszych biur (do wyboru Kraków lub Wrocław).

Zadania które czekają na rekrutera:

-Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w dziale zamówień zagranicznych, w tym:

*Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
*Selekcja nadesłanych aplikacji;
*Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych;
*Wybór kandydatów zgodnie z wymaganym profilem.

- Aktywne budowanie bazy kandydatów oraz zarządzanie dotychczasową bazą;

- Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami;

- Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

- Raportowanie etapów realizowanych projektów.

Co możemy zaoferować?:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania dotychczasowych umiejętności;

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- Udział w różnorodnych projektach rekrutacyjnych;

- Pakiet medyczny i ubezpieczeniowy;

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Jaki jest kandydat „ idealny”?

- Z doświadczeniem w realizacji projektów rekrutacyjnych, najlepiej w agencji pracy tymczasowej (min. 1 rok);

- Samodzielny, energiczny, rzeczowy- bez problemów wpasuje się w nasz zespół;

- Umiejący pracować pod presją czasu;

- Zmotywowany i zaangażowany;

- Posiadający zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

- Dobrze zorganizowany.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.