Specjalista ds. Rekrutacji

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr ref.: Wro/SSR/09/2016

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Kandydatów dla naszych Klientów tj. dużych, średnich i małych firm,
  • Zamieszczenie ogłoszeń oraz podejmowanie aktywnych działań w terenie służących zwiększeniu zainteresowania pracą w naszej firmie w całym woj. dolnośląskim,
  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Kandydatami oraz Klientami,
  • Bieżąca obsługa Klientów w ramach realizowanych usług,
  • Ustalanie grafików, nadzór nad pracownikami tymczasowymi.

Oczekiwania:

  • Lubisz kontakt z ludźmi, a nawiązywanie nowych znajomości daje Ci prawdziwą satysfakcję?
  • Jesteś osobą charakteryzującą się: otwartością, komunikatywnością i zapałem do pracy?
  • Doskonale czujesz się w otoczeniu, w którym dużo się dzieje?
  • Chcesz pracować i uczyć się nowych zadań od najlepszych?

Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Oferta:

  • U nas będziesz realizować się w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Będziesz mieć wpływ na kształtowanie obrazu firmy w oczach naszych Klientów,
  • Spotkasz się z codziennymi wyzwaniami, dlatego też praca nie będzie nudna i monotonna.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja