Specjalista ds. Rekrutacji

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.:SDR/0617/WRO

Opis stanowiska pracy:

• prowadzenie procesów rekrutacyjnych w środowisku firm produkcyjnych i logistycznych,

• organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów,

• zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach,

• aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy,

• prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

• wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze osługi klienta,

• mile widziane wykształcenie wyższe z obszarów ZZL, psychologii,

• zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,

• wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,

• samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z InterKadra,

• warunki finansowe uzależnione od wyników (część podstawowa + premia uzależniona od wyników),

• dodatkową opiekę medyczną,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• przyjazne środowisko pracy,

• dużą swobodę przy realizacji zadań.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.