Specjalista ds. Rekrutacji

HRK S.A.

woj. lubuskie, lubuskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Duża firma handlowa, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. RekrutacjiMiejsce pracy: woj. lubuskie

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kompleksowego procesu rekrutacji na stanowiska managerskie, sprzedażowe, specjalistyczne,
  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji, umawianie spotkań, organizowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Podejmowanie działań w zakresie pozyskiwania kandydatów (portale społecznościowe, portale rekrutacyjne, targi pracy, inne),
  • Doradztwo dla kadry menadżerskiej z zakresu zarządzania potencjałem ludzkim,
  • Udział w projektach HR,
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz w zakresie rekrutacji i selekcji.

Wymagamy:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji (mile widziane w dużej sieci sprzedaży),
  • Znajomość technik i metod prowadzenia rekrutacji,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Doskonała organizacja pracy – planowanie, ustalanie priorytetów,
  • Bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Gotowość do bardzo częstych podróży służbowych (około 3 dni w tygodniu),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Asertywność, zdecydowanie w działaniu, pewność siebie, podejście biznesowe,
  • Jako dodatkowy atutu będzie brana pod uwagę praktyczna znajomość minimum jednego obszaru z HR (oceny pracownicze, program talentów pracowniczych, assessment center),
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku HR Business Partner.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Dużą samodzielność działania i odpowiedzialność,
  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • Pracę pełną wyzwań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.