Specjalista ds. Rekrutacji

CONNECTIS_

Warszawa, mazowieckie

CONNECTIS_
CONNECTIS_
Connectis_ smart way to technology
Od założenia firmy minęło ponad 21 lat. Zaczynaliśmy skromnie, ale teraz mamy Klientów w 14 krajach na całym świecie.
Specjalizujemy się w outsourcingu specjalistów oraz całych zespołów IT. Stworzyliśmy Connectis_cloud – bazę specjalistów IT oraz system zarządzania współpracą z nimi. Dostarczamy również gotowe produkty w modelu Managed Service. Pracujemy ściśle z klientem w tygodniowych lub dwutygodniowych sprintach. Zatrudniamy 350 osób, dziesięć razy tyle współpracuje z Connectis w oparciu o B2B.

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli chcesz pracować w najszybciej rozwijającym się w Polsce zespole Rekruterów IT i lubisz niesztampowe podejście do pracy, a LUDZIE są dla Ciebie największą wartością - dołącz do nas! Jesteśmy młodym zespołem, który stawia na atmosferę pracy. Bardzo lubimy pizzę i piątkowe piwo w naszej strefie chillout room. Wspólnie realizujemy projekty i uczymy się bycia najlepszymi Rekruterami branży IT. Connectis stawia na młode talenty więc gwarantujemy pełne wsparcie w Twojej ścieżce rozwoju

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację projektów rekrutacyjnych w branży IT
  • Aktywne pozyskiwanie Specjalistów w sieci, Linkedin i bazie wewnętrznej
  • Publikacja ogłoszeń i przygotowywanie kampanii rekrutacyjnych
  • Rekrutacyjne rozmowy telefoniczne ze Specjalistami IT
  • Udział w konferencjach, targach pracy i meetupach
  • Wnoszenie nowych rozwiązań do pracy zespołu
  • Budowanie bazy Specjalistów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy biurowej - znajomość kultury i organizacji pracy
  • Chęć rozwoju na stanowisku Rekrutera i zainteresowanie branżą IT
  • Umiejętność szukania rozwiązań i brania odpowiedzialności
  • Otwartość, kreatywność i umiejętność współpracy
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji

Oferujemy:

  • Rozwój w wybranym przez Ciebie kierunku: Leadera lub Experta ds. Rekrutacji IT
  • Odbywające się w biurze zajęcia fitness ze znanym trenerem personalnym
  • Tematyczne i zawsze pyszne śniadania firmowe w dobrym towarzystwie
  • Fantastyczny klimat pracy z pełnym wsparciem doświadczonego Leadera
  • Szkolenia technologiczne prowadzone przez najlepszych Developerów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z 'dobrych praktyk' rekrutacyjnych
  • Rozbudowaną ścieżkę kariery i jasno wyznaczone cele
  • Imprezy integracyjne i (nie)zapomniane eventy :)

Benefity

  • KOMPUTER
  • PAKIET MEDYCZNY
  • PAKIET SPORT
  • SZKOLENIA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Connectis_ w liczbach
CONNECTIS_ 14 krajów
CONNECTIS_ średnio 18 ofert pracy dziennie
CONNECTIS_ lat doświadczenia w IT
CONNECTIS_ 66 litrów świeżej kawy
wypitej dziennie
CONNECTIS_ 350 zakontraktowanych
ekspertów IT
CONNECTIS_ 60 000 ekspertów IT