Specjalista ds. rekrutacji w firmie transportowej

HR Bank

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HR Bank Doradztwo Personalne specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla w kraju jak i za granicą poszukuje dla swojego Klienta -międzynarodowej firmy z branży TSL, osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa bądź Radomsko

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych kierowców samochodów ciężarowych pow.3,5 tony (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji),
  • pozyskiwanie odpowiednich kandydatów na kierowców metodą Direct Search oraz metodami tradycyjnymi,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (portale internetowe, agencje pracy tymczasowej, firmy doradztwa personalnego);
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz współpraca z partnerami biznesowymi;
  • aktywny udział w procesach wdrażania pracowników do pracy,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez działania employer brandingowe ( strona www, social media, targi itp),
  • udział w przygotowywaniu kampanii rekrutacyjnych oraz budujących markę Pracodawcy na poziomie lokalnym i korporacyjnym (współpraca międzynarodowa)
  • monitorowanie rynku pracy, tworzenie benchmarków.

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i niższego szczebla w obszarze transportu i logistyki przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i metod,
  • doświadczenie w rekrutacji osób na stanowiska Kierowców samochodów ciężarowych pow. 3,5 tony będzie bardzo dużym atutem
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikacje – warunek konieczny
  • znajomości branży transportowej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych,
  • zaangażowanie i wysoka orientacja na osiąganie celów,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów, samodzielność,
  • dyspozycyjność i gotowość do podroży służbowych.
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Wymagania

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym służbowy telefon komórkowy,
  • program wdrożenia do pracy w obszarze rekrutacji kierowców adekwatny do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • atrakcyjne szkolenia, w tym językowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa