Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych, kompleksowych i korzystnych finansowo usług procesowania płatności dostępnych obecnie na rynku. Należymy w całości do US Bancorp, piątego największego holdingu finansowego w USA. Znajdujemy się w pierwszej piątce najlepszych dostawców usług płatniczych w Europie, zajmując znaczącą pozycję na rynkach w Irlandii, UK, Niemczech, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii i USA. W Elavon wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do podejmowania nowych wyzwań. Poszukujemy osób, które chcą się doskonalić i poprzez swoje nowatorskie działania pomogą nam w dalszym rozwoju firmy. Osób, które pragną i potrafią zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom, naszym akcjonariuszom i całej naszej społeczności. Dołącz do nas.

Więcej informacji na nasz temat: www.elavon.pl
Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa na 6 miesięcy

Główne zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska w dziale Operations – Call Center oraz Back Office;
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla w obszarze Business Development
  • Wsparcie w rekrutacji oddziału Elavon w Niemczech
  • Redagowanie ogłoszeń o pracę, współpraca z portalami rekrutacyjnymi oraz Biurami Karier;
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia kandydatów;
  • Przygotowywanie i uaktualnianie zestawień dotyczących rekrutacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny w związku z codzienną pracą w tym języku;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Min. rok doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dokładności i rzetelności;
  • Otwartości i elastyczności w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb biznesowych i priorytetów;
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane oświadczenia w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych w języku polskim i angielskim.

Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę oraz osiąganie określonych celów wspierających potrzeby biznesowe;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.