Specjalista ds. Rekrutacji

Contrain Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Od: Contrain Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Contrain to działająca od 1998 roku agencja pracy tymczasowej obsługująca ponad 100 klientów w Holandii, Niemczech oraz Polsce, której zaufało prawie 7000 pracowników. Swoim klientom Contrain proponuje leasing pracowników, doradztwo personalne, różne formy zatrudnienia, obsługę kadrowo-płacową oraz księgową. Stale się rozwijamy dzięki kompetentnemu i doświadczonemu zespołowi, który z zapałem realizuje założone cele i strategie. W związku z licznymi inwestycjami w rozwój biznesu poszukujemy ambitnych Kandydatek/ów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego i rozwojem swoich kompetencji.

Opis stanowiska pracy:

  • Samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych;
  • Optymalizacja procesu rekrutacyjnego w ramach realizowanych projektów;
  • Aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Kandydatami;
  • Prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników;
  • Pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod sourcingu;
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy oraz Centralą a także z regionalnymi instytucjami na rynku pracy
  • Realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi konsultantami w oddziale i managerem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jasno zdefiniowane cele i wsparcie przełożonego przy wykonywaniu obowiązków
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenia z premią za osiąganie wyników
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rozwój biznesu
  • Dodatkowe benefity (np. karta na zajęcia sportowe)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi lub psychologii/socjologii
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do podróży służbowych
  • Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i otwartość oraz szerokie kompetencje interpersonalne
  • Niezależność i samodyscyplina
  • Zdolność myślenia analitycznego i syntetycznego
  • Biegła znajomość pakietu Office

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przy pomocy przycisku "aplikuj"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.