Specjalista ds. Rekrutacji

Antal HR & Legal

Łódź, łódzkie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:
• Całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- Przygotowywanie ogłoszeń
- Weryfikacja napływających aplikacji
- Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
- Współpraca z menadżerami rekrutującymi
- Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz z mediami zamieszczającymi ogłoszenia o pracę
• Organizacja i udział w akcjach employer brandingowych
• Przygotowywanie raportów okresowych
• Wsparcie zespołu w całości prowadzonych procesów HR
• Praca w projektach HR

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
• Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji inżynierskich, specjalistycznych oraz wyższego szczebla
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Znajomość prawa pracy
• Dobra znajomość narzędzi rekrutacji i selekcji
• Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl