BMZ Poland Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Gliwice k. Katowice

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Cel stanowiska: planowanie oraz realizacja procesów rekrutacji
  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze administracyjno-biurowym oraz produkcyjnym
  • Określanie profilu poszukiwanych pracowników w ścisłej współpracy z Managementem
  • Weryfikacja kompetencji kandydatów
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi oraz dwustronnej informacji
  • Udział w kształtowaniu polityki rekrutacyjnej firmy
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów na potrzeby firmy
  • Kontakt z agencjami doradztwa personalnego
  • Raportowanie do HR Dyrektora
  • On - boarding
  • Monitorowanie tendencji na rynku pracy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe ( ZZL, psychologia, socjologia )
  • Wysokie umiejętności w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi
  • 2 - 5 letnie poparte sukcesami doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników na wszystkich szczeblach organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza i znajomość technik oraz procedur rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość, nastawienie na cel
  • Umiejętność dzielenia się swoją wiedzą

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych
  • Energię i uśmiech
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.