Specjalista ds. Rekrutacji

Beetsma Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

AGENCJA PRACY BEETSMA SP. Z O.O. Nr rej agencji pracy 5169

W związku z rozwojem struktur poszukujemy ambitnych, energicznych i zorientowanych na wysokiej klasy obsługę klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Do Twoich zadań będzie należało:

realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
rekrutacja i selekcja kandydatów
budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potencjału klienta
praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych
udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Oferujemy:
Możliwości stałego podnoszenia zawodowych kwalifikacji
Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
Stabilną pracę w firmie międzynarodowej
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Pracę w zespole przyjaznych i otwartych osób

Wymagania

wykształcenie wyższe
doświadczenie na podobnym stanowisku
wiedzę z zakresu rekrutacji i selekcji
znajomość pakietu MS Office
wysoką motywację do pracy
nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów
samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
znajomość KP i ustawy o pracownikach tymczasowych
prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta