Specjalista ds. rekrutacji

Work Service Express

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Dla naszego renomowanego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie i administracyjne;
- tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń;
- reprezentowanie firmy na targach pracy;
- aktywne poszukiwanie kandydatów;
- wspieranie działu personalnego w innych zleconych zadaniach.

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony na rok z możliwością przedłużenia;
- praca na pełny etat w godzinach 8-16;
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe;
- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
- dobra znajomość Excela;
- umiejętności analityczne;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.