Specjalista ds. rekrutacji

Webanywhere Sp. z o.o.

40-855 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Założona w 2003 roku firma Webanywhere jest jednym z liderów rynku rozwiązań e-learningowych w Wielkiej Brytanii.

Nasi klienci to ponad 3000 szkół z Wielkiej Brytanii oraz firmy takie jak Twitter, Medtronic czy Motorola Solutions. Od 2012 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania firmy działa w Katowicach, gdzie aktualnie zatrudniamy 70 osób zajmujących się programowaniem, testami jakości oraz wsparciem klienta.

Obecnie poszukujemy ambitnej osoby z doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji oraz zainteresowanej rozwojem zawodowym, która wesprze katowickie biuro w bieżących procesach rekrutacyjnych oraz zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Opis stanowiska

  • Udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych z uwzględnieniem różnorodnych narzędzi (direct search, media społecznościowe)
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej oraz wdrażanie nowych pracowników
  • Wsparcie managerów i pracowników w zakresie polityki personalnej
  • Prowadzenie działań Employer Brandingowych oraz koordynacja komunikacji wewnętrznej firmy
  • Koordynacja planów szkoleniowych

Wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym
  • Doświadczenie w działaniach Employer Brandingowych (udział w targach pracy oraz współpraca z uczelniami)
  • Znajomość zagadnień związanych z prawem pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole
  • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania oraz zdolność szybkiego uczenia się
  • Skrupulatność oraz sumienność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Ciekawą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne zaplecze niezbędne do wykonywania pracy
  • Rodzinną atmosferę pracy i życzliwość
  • Dostęp do platformy e-learningowej i kursów online
  • Ciepłe i zimne napoje w ciągu dnia
  • Fun Friday

Prezentacja firmy

Firma WebAnywhere powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja