Specjalista ds. rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

Human Pro Sp. z o.o.

Wrocław, 50-032, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Osoba zajmująca stanowisko specjalisty ds. rekrutacji będzie odpowiedzialna za :

  •  pozyskiwanie kandydatów do pracy,
  •  tworzenie bazy danych kandydatów,
  •  prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
  •  selekcję kandydatów,
  •  prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz administracji biurowej,
  •  opiekę nad pracownikami przebywającymi na kontraktach zagranicznych,
  •  kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi,
  •  współtworzenie i realizację strategii budowania marki pracodawcy.

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy,
  •  pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku,
  •  możliwość uczestniczenia w delegacjach zagranicznych i targach,
  •  szkolenia pracownicze oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  •  przyjazną atmosferę pracy,
  •  atrakcyjny system premiowy.

Wymagania

Wymagania:

  •  doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •  biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  •  kreatywność,
  •  umiejętność pracy pod presją czasu,
  •  bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  •  samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu,
  •  rzetelność i konsekwencja działania,
  •  dobra znajomość pakietu MS Office,
  •  komunikatywność i otwartość,
  •  zainteresowanie obszarem Human Resources.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja