Specjalista ds.rekrutacji z językiem rosyjskim

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, 02-819, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów rekrutacyjnych dotyczących pracowników ze wschodu

Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych oraz selekcji kandydatów .

Pomoc przy organizacji przyjazdów obcokrajowców i zakwaterowaniu.

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji

Bieżąca współpraca z zatrudnionymi pracownikami

 Oferta:

Praca w renomowanej firmie

Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Praca w młodym zgranym zespole

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Rekruter

Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego

Samodzielność w działaniu , odpowiedzialność

Zaangażowanie, dyspozycyjność, komunikatywność

Czynne prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja