Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Eu Workers

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami oraz kontakt e-mailowy
  • Analiza rynku pracy
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami
  • Prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z ludźmi
  • Dynamizm i samodzielność w działaniu
  • Zdolności organizacyjne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe lecz nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Miłą atmosferę sprzyjającą współpracy
  • Szkolenie branżowe
  • Możliwość rozwoju w branży HR
  • Wynagrodzenie adekwatne do swoich kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem wpisując nr referencyjny rekrutacja/W/19

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i specjalizujemy się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne