Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- rekrutacja i selekcja opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech
- stały kontakt z klientami i partnerami w Niemczech
- koordynacja i organizacja wyjazdów opiekunek osób starszych
- weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów

Oferujemy:

- pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- stabilne warunki zatrudnienia
- niezbędne narzędzie do pracy
- pracę od poniedziałku do piątku 8-16

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (min. pół roku)
- wykształcenie wyższe
- komunikatywność, dyspozycyjność
- umiejętność pracy pod presją czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku: "Aplikuj".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja