Specjalista ds. rekrutacji z językiem francuskim

AP Uniapol Development

Kraków, małopolskie

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

OPIS STANOWISKA :

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów,
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Organizowanie całego procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników (nadzór nad dokumentacją, organizacja miejsca pracy, itd.),
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów zarządzanie dotychczasową bazą,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami,
  • Raportowanie etapów realizowanych projektów,
  • Kreowanie wizerunku Firmy,
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

WYMAGANIA :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (selekcja i rekrutacja pracowników),
  • Dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość narzędzi HR,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
  • Motywacja i zaangażowanie,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

OFERUJEMY :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania dotychczasowych umiejętności,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Kontakty z klientami międzynarodowymi,
  • Udział w Targach Pracy i innych wydarzeniach związanych z rynkiem HR,
  • Wynagrodzenie adekwatne do swoich kompetencji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.