Specjalista ds. rekrutacji z językiem francuskim

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych- face to face
  • Organizowanie całego procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników (nadzór nad dokumentacją,organizacja miejsca pracy, itd.)
  • Analiza rynku pracy
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów zarządzanie dotychczasową bazą
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami
  • Raportowanie etapów realizowanych projektów
  • Analiza potrzeb rekrutacyjnych i rekomendowanie najlepszych rozwiązań
  • Współpraca z Urzędami Pracy, Biurami Karier,

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe - najlepiej: HR, Psychologia, Socjologia,
    - Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - selekcja i rekrutacja pracowników,
    - Min. 1 rok doświadczenia w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
    - Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
    - Umiejętność pracy pod presją czasu,
    - Znajomość narzędzi HR
    - Nastawienie na działanie
    - Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    - Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

ZAPEWNIAMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania dotychczasowych umiejętności
  • Pracę w miłej atmosferze i międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do swoich kompetencji

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja