Specjalista ds. Rekrutacji z jęz. niemieckim

Polski Hr Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnych procesów rekrutacyjnych (w tym głównie rekrutacje masowe)
  • aktywne poszukiwanie kanałów rekrutacyjnych
  • utrzymywanie i budowanie relacji z klientem
  • doradztwo i wsparcie dla klienta
  • planowanie procesów rekrutacyjnych, bliska współpraca z klientem

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR
  • bardzo dobra organizacja czas pracy
  • chęć rozwoju
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

 Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

"Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-084, ul. Opolska 22. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów o partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja