Specjalista ds. Rekrutacji (z doświadczeniem w Customer Service / Call Centre)

DavisNolan

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Witaj! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną – Davis Nolan IT Recruitment. Ponieważ jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, stale poszerzamy się, aby sprawiać, że kariera i życie ludzi z nami związanych stają się lepszymi.

Wymagania

Jeśli:

  • Masz doświadczenie i lubisz pracę związaną z customer service lub call centre;
  • Mówisz biegle po angielsku (inne języki będą atutem);
  • Nie boisz się wyzwań i szybko zmieniającego się otoczenia;
  • Czujesz, że ambitne zadania i ciągły rozwój Cię motywują;
  • Jesteś proaktywny i wiesz, że nie ma sytuacji bez wyjścia;
  • Mówisz płynnie po angielsku;

To jesteś dla nas idealnym kandydatem! Prześlij nam swoje CV w języku angielskim i pozwól nam zająć się resztą.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (min 5 000 pln gross);
  • miesięczny system premiowy;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • i wiele wiele innych…. (:.

Prezentacja firmy

Davis Nolan to jedna z najszybciej rozwijających się firm rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta