Specjalista ds. Rekrutacji w sektorze SSC/BPO

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, dynamicznie sie rozwijającej w sekotrze Centrów Usług Wspólnych, poszkujemy doświadcoznego kandydata na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji.

Istotne na tym stanowisku będzie bardzo dobra znajomość rynku SSC/BPO.

Specjalista ds. Rekrutacji w sektorze SSC/BPOMiejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla spółek firmy zlokalizowanych w Polsce
  • Rekrutacja kandydatów z wykorzystaniem nowoczesnych technik i narzędzi
  • Poszukiwanie i selekcjonowanie kandydatów do pracy przy użyciu najbardziej właściwych żródeł
  • Codzienna współpraca z Managerami
  • Współpraca i codzienne wsparcie w działaniach employer brandingu
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze HR lub kierunków pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2-letnie doświadczanie w rekrutacji w sektorze SSC/BPO
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.