Specjalista ds. rekrutacji uczestników projektów EFS

Centrum Szkoleniowe Masterlang

Kraków, 30-384, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowo-doradcza, realizująca na terenie całego kraju projekty dofinansowane ze środków EFS, zatrudni na umowę o pracę lub cywilnoprawną specjalistę ds. rekrutacji uczestników projektów.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie w szczególności zrekrutowanie do udziału w szkoleniach:
•przedsiębiorców, którzy skierują swoich pracowników na proponowane szkolenia tj. szkolenia sprzedażowe dla branży handlowej oraz szkolenia z oprogramowania Autodesk dla inżynierów i/lub
•rolników, którzy zainteresowani będą przekwalifikowaniem i podjęciem zatrudnienia na stanowisku kierowcy zawodowego i/lub
•osoby w wieku 45/50+ lub z wykształceniem co najwyżej średnim, które z własnej inicjatywy zainteresowane będą udziałem w szkoleniach z języka angielskiego i/lub komputerowych.

Wymagania

•doświadczenie w rekrutacji uczestników do projektów szkoleniowych (EFS lub komercyjnych) lub doświadczenie w pracy w call center lub na stanowisku przedstawiciela handlowego.
•wykształcenie przynajmniej średnie
•samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność
•prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia