Specjalista ds. rekrutacji - stażysta [S/R/S]

Agencja Headhunters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji - stażysta

Nr. referencyjny: S/R/S

Opis stanowiska:

• wsparcie działu HR w projektach rekrutacyjnych

• aktywne wyszukiwanie kandydatów na rynku pracy

• udział w spotkaniach z kandydatami

• kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami

Wymagania

• zainteresowanie obszarem rekrutacji

• doświadczenie w direct search - mile widziane

• dobra organizacja pracy własnej

• wielozadaniowość

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• płatny staż przez Urząd Pracy na okres 3-6 miesięcy (z możliwością przedłużenia), dla osób zarejestrowanych w PUP

• zdobycie praktycznych umiejętności przydatnych w branży usług HR

• możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży

• otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja: Katowice, Brynów

Jeżeli uważasz, że posiadasz doświadczenie i wiedzę, o których mowa w ogłoszeniu, prześlij do nas swoje CV.

Wymagane dokumenty:

• CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych,

• w temacie/treści wiadomości wpisany nr. ref. S/R/S.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja