Specjalista ds. rekrutacji stałych

Human & Hunter Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji stałych

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynacja działań rekrutacyjnych
  • Redagowanie i publikację ogłoszeń o pracę
  • Współpraca z biznesem, badanie potrzeb oraz realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Generowanie kreatywnych i efektywnych metod pozyskiwania najlepszych kandydatów
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych projektów

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zorientowanie na realizację założonych celów
  • Umiejętność skutecznego docierania do specjalistów na rynku pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć podejmowania także samodzielnych wyzwań

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w młodym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.