Specjalista ds. rekrutacji stałej

Human & Hunter Sp. z o.o.

40-014 Katowice, śląskie

Miejsce pracy: 40-014 Katowice

Spółka Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Obecnie posukujemy osoby do naszego zespołu w Katowicach.

OPIS STANOWISKA:

- prowadzenie projektów rekrutacji stałych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze,

- aktywnie poszukiwanie kandydatów metodami direct search, executive search,

- przeprowadzane rozmów rekrutacyjnych,

- tworzenie raportów rekrutacyjnych,

- utrzymywanie trwałych relacji z kandydatami, Klientami oraz pracownikami,

- budowanie bazy kandydatów.

WYMAGANIA:

 - wykształcenie wyższe,

- min. rocznie doświadczenie w obszarze rekrutacji,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

- umiejętność organizowania pracy własnej, wielozadaniowość, łatwość w nawiązywaniu relacji,

- samodzielność, gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,

- pracę w energicznym, młodym zespole,

- doskonałą lokalizację – nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Katowic.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.