Specjalista ds. Rekrutacji pracowników ze Wschodu

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań, samodzielną pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie na poziomie 3500 - 4500 zł brutto,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów i dbanie o ich terminowość,
  • Odpowiedzialność za proces legalizacji pobytu obcokrajowców w Polsce,
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą, pomoc w zakwaterowaniu, organizacja transportu, itd.,
  • Budowanie długotrwałych relacji Kandydatami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników z rynków wschodnich,
  • Umiejętność prowadzenia aktywnej rekrutacji za pośrednictwem social media - mile widziana,
  • Znajomość procedur zatrudniania obcokrajowców na terenie Polski,
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • Znajomość języka polskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja