Specjalista ds. Rekrutacji (praca tymczasowa)

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów dla naszych klientów tj. dużych, średnich i małych firm,
  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z kandydatami,
  • Zamieszczenie ogłoszeń oraz podejmowanie aktywnych działań w terenie służących zwiększeniu zainteresowania pracą w naszej firmie.

Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów,
  • Chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR,
  • Bardzo dobra organizacja czas pracy.

Oferujemy:
  • Pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,
  • Pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting