SPECJALISTA DS. REKRUTACJI NA RYNEK NIEMIECKI

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI NA RYNEK NIEMIECKI (Kraków)
Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków
Praca: OD ZARAZ

Zadania na stanowisku:
• rekrutacja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
• samodzielne przeprowadzanie procesu rekrutacji: w tym weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy
• samodzielne prowadzenie projektu i koordynacja procesu zatrudnienia personelu
• prowadzenie dokumentacji, raportów
• kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych poprzez stały telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi Klientami w języku niemieckim
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagamy:
• znajomości języka niemieckiego na poziomie C1 – warunek konieczny
• doświadczenia w pracy w dziale rekrutacji
• doświadczenie w rekrutacji na stanowiska techniczne – mile widziane
• dobrej organizacji pracy, systematyczności
• umiejętności pracy w zespole
• łatwości nawiązywania kontaktów
• pozytywnego nastawienia do podejmowanych zadań

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
• comiesięczną premię od zysków na prowadzonych projektach
• pakiet multisport
• pakiet medyczny
• możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich kompetencji interpersonalnych i językowych poprzez ciągły kontakt z Klientami
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• miłą atmosferę w pracy

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia