MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Specjalista ds. Rekrutacji (Legnica)

Miejsce pracy: Legnica, 59-220

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

- Stałe budowanie i uaktualnianie bazy kandydatów, przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami oraz weryfikacja niezbędnych kwalifikacji
- Wprowadzanie nowych, skutecznych rozwiązań w celu znalezienia jak największej ilości potencjalnych kandydatów gotowych do pracy
-Odpowiedzialność za kontakt z instytucjami zewnętrznymi pod kątem poszukiwania nowych kandydatów, udział w Targach i Giełdach Pracy
- Miejsce pracy: Legnica

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
- Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
- Kreatywość w pozyskiwaniu nowych kandydatów
- Biegła znajomość MS Excel, MS Access , Outlook
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie przy samodzielnym przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych- mile widziane

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji pracowników
- umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus premia uzależniona od wyników, tzn. skutecznych rekrutacji
- ciekawą pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
- pakiet szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste