Specjalista ds. Rekrutacji (język gruziński)

Instarter

Warszawa lub Sochaczew, mazowieckie

Instarter

Od: Instarter
Miejsce pracy: Warszawa lub Sochaczew
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Doradztwo / Konsulting

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie pracowników w Gruzji dla jednej z wiodących agencji zatrudnienia.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników na rynku gruzińskim do pracy w polskich firmach
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zezwoleniem na pracę

Wymagania:

  • znajomość języka gruzińskiego (poziom native speaker)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych
  • operatywność i skuteczność
  • motywacja i zaangażowani

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • biuro w Sochaczewie lub w Warszawie
Instarter