Specjalista ds. Rekrutacji IT

Commoditech Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Commoditech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa

Commoditech świadczy usługi informatyczne na terenie Polski i Europy Zachodniej. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. Zwiększamy zespół - poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób!

ZADANIA:

Jako Specjalista ds. Rekrutacji będziesz odpowiedzialny za:

  • Wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych Kandydatów zgodnie z profilem stanowiska metodami tradycyjnymi oraz metodą Direct Search
  • Docelowo prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z bieżącymi potrzebami firmy
  • Weryfikację i selekcję nadesłanych aplikacji
  • Aktualizowanie bazy danych Kandydatów
  • Uczestniczenie w targach pracy, kreowanie wizerunku firmy jako Pracodawcy
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami oraz z Pracownikami
  • Udział we wdrożeniach oraz rozmowach okresowych Pracowników

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Doskonałą atmosferę pracy

Wymagania:

  • Min. półroczne doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie o profilu IT lub w zewnętrznej firmie doradztwa personalnego
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu Kandydatów metodą direct search
  • Wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie do pracy, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Pogodne usposobienie
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży w branży IT