Specjalista ds. rekrutacji IT

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Poszukiwanie odpowiednich specjalistów, przy wykorzystaniu wewnętrznych narzędzi oraz Social Media
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Aktywną i systematyczną komunikację z kandydatami, budowanie trwałych relacji z kandydatami
  • Przygotowywanie raportów o kandydatach
  • Administrację bazą danych kandydatów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z rekrutacją
  • Podstawowa znajomość rynku technologii informatycznych
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska z obszaru IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Zorientowanie na realizację celów, rzetelność w wykonywaniu pracy oraz otwarty umysł

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wyjatkową atmosferę pracy w grupie spółek z obszaru oprogramowania, marketingu i mediów online

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja