Specjalista ds. rekrutacji/Sourcer IT

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego i renomowanego klienta w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji/Sourcer IT

Obowiązki:

• ścisła współpraca z rekruterami i hiring menedżerami w celu realizacji projektów rekrutacyjnych;

• korzystanie z zaawansowanych technik wyszukiwania, m.in. Boolean, social networking, wewnętrznych baz danych etc.

• selekcja aplikacji i screening telefoniczny;

• aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych metod;

• wspieranie innych obowiązków administracyjnych w razie potrzeby;

• przetwarzanie zapytań i wprowadzanie kandydatów do systemu (SAP);

• budowanie długotrwałych relacji z kandydatami, rekruterami i hiring menedżerami.

Klient oferuje:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na B2B;

• bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport lub Mybenefit, dodatkowe ubezpieczenie i inne;

• interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia w sourcing’u IT/stanowiska techniczne;

• silna motywacja, optymizm i niekończące się pokłady energii;

• umiejętność budowania długofalowych relacji z kandydatami;

• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting